Forum Turris
Fórum Turris Nápověda

Milí majitelé routerů Turris,

toto fórum bylo 9. 12. 2016 zmrazeno a nahrazeno naším novým Turris fórem. Ještě chvíli bude dostupné k prohlížení, ale již zde není možné přispívat. Více informací naleznete v oznámení o uzavření fóra.


Dear Turris routers users,

this forum has been frozen on Dec 9th, 2016 and replaced by our new Turris forum. It will be read-only accessible for some time after. For more information, read the announcement about closing the forum.

Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / Otestovat připojení v nové verzi nefunguje
- - Od lukasberan Dne 2015-02-17 16:51
V nové verzi systému po poslední aktualizaci nefunguje Otestovat připojení v části DNS v IE10 na Windows 8.1. Kliknu a vůbec nic se nestane. Přitom jiná tlačítka fungují.

V Chrome to funguje a na starší verzi systému Turris to fungovalo i v IE.
Nadřazený - - Od Jan Čermák (>>) Dne 2015-02-17 17:25
Mám tu teď po ruce jen stroj s Windows 7 a IE9 a druhý s Windows 7 s IE11, ale v obou test funguje bezchybně. Zkuste refresh s obnovením cache (Ctrl + F5) a zkuste to znovu. Pokud ani to nezabere, zkuste, zda se načítá http://adresa_routeru/static/js/foris.min.js (bez něj by ale nejspíš nešly ani další funkce Forisu). Pokusím se později vyzkoušet to s Vámi použitou konfigurací.

A jen tak ze zvědavosti se zeptám – proč nemáte IE11? :)
Nadřazený - Od lukasberan Dne 2015-02-17 17:36
Ups, omluva, IE11 :red: IE10 ani pro W8.1 snad není vůbec dostupný.

CTRL+F5 zabralo. Díky moc :smile:
Nadřazený - - Od Lukáš Snášel Dne 2015-02-17 18:30
Řeším obdobný problém, a adresu vámi uvedenou mě to vyhodí s tím že stránku nelze zobrazit. Restart sem udělal až nyní podruhé. Nepomohlo to ani tak.
Byl by nějaký nápad nebo nasměrování ?
Nadřazený - Od commar (>>) Dne 2015-02-17 18:35
U mě stejný výsledek, už 3 restarty a nemůžu se dostat do LuCI ale ani do Forisu.
Na lokální adresu (10.0.0.1) vyhazují všechny prohlížeče chybu.
Nadřazený - Od digiman (>) Dne 2015-02-17 18:57
mě se turris sám restartoval 2x poprvé jsem ho vyrestartoval přes Luci a podruhé se pravděpodobně po instalaci sám zrestartoval po druhé (mezi restarty nebyl dostupný vnitřní web)
- Od Lukáš Snášel Dne 2015-02-17 18:38
Ha, tak zmena. Odpojeno od napajeni, ponechano minutu "ulezet" a uz to slape. Mozna nestaci jen restart.
Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / Otestovat připojení v nové verzi nefunguje

Powered by mwForum 2.29.3 © 1999-2013 Markus Wichitill