Forum Turris
Fórum Turris Nápověda

Milí majitelé routerů Turris,

toto fórum bylo 9. 12. 2016 zmrazeno a nahrazeno naším novým Turris fórem. Ještě chvíli bude dostupné k prohlížení, ale již zde není možné přispívat. Více informací naleznete v oznámení o uzavření fóra.


Dear Turris routers users,

this forum has been frozen on Dec 9th, 2016 and replaced by our new Turris forum. It will be read-only accessible for some time after. For more information, read the announcement about closing the forum.

Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / Wifi - nestala latence a vypadky po updatu na 2.0
- Od David K. Dne 2015-02-20 09:58
Dobry den,

Po updatu se mi bohuzel rapidne zhorsila wifi, predtim bylo jedno pc v byte pripojeno ciste wifi, latence rychlost apod bylo drive ok.

Bohuzel po update je wifi "nepouzitelna" ping mi skace nekde mezi 10-1000 ms a i prostupnost dost skace.

Setkal se nekdo s timto chovanim?

Diky David
- - Od jakub-stiller.m Dne 2015-02-27 09:04
Po aktualizaci na Turris 2.0, mě přestala fungovat USB wifi-karta, konkrétně TP-Link TL-WN722N. Po dlouhém bádání jsem zjisitl, že nefunguje WPA2 šifrování. Při zapnutém šifrování mám packet lost cca 80%. Pokud šifrování vypnu, vše funguje bez problému. Problém je pouze u externí USB Wifi, interní funguje bez problému. Nemá někdo podobný problém?
Nadřazený - - Od Ondřej Caletka (>>>) Dne 2015-02-27 09:07
Ano, měl, a ano, vyřešil :).
Nadřazený - Od jakub-stiller.m Dne 2015-02-27 09:25
Dekuji moc, procházel jsem forum, ale tohle jsem minul.
Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / Wifi - nestala latence a vypadky po updatu na 2.0

Powered by mwForum 2.29.3 © 1999-2013 Markus Wichitill