Forum Turris
Fórum Turris Nápověda

Milí majitelé routerů Turris,

toto fórum bylo 9. 12. 2016 zmrazeno a nahrazeno naším novým Turris fórem. Ještě chvíli bude dostupné k prohlížení, ale již zde není možné přispívat. Více informací naleznete v oznámení o uzavření fóra.


Dear Turris routers users,

this forum has been frozen on Dec 9th, 2016 and replaced by our new Turris forum. It will be read-only accessible for some time after. For more information, read the announcement about closing the forum.

Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / Jak na soft pro jinou platformu?
- - Od commar (>>) Dne 2015-06-07 18:46
Není nějaká možnost, jak spustit soft pro AR71xx na Turrisu?

Software který chci používat neexistuje pro naší platformu, s autorem jsem komunikovat a
zdrojový kód nechce pustit z ruky.

Nelze spustit nejakou virtualizaci, nebo tak něco?
Nebo nelze hotový *.ipk nějak překompilovat?

konkrétně se jedná o toto: http://radarspotting.com/forum/index.php/topic,2978.0.html

Dík Martin
Nadřazený - - Od fojtp Dne 2015-06-08 08:05
co pozadat autora aby to zkompiloval pro Turris?
Nadřazený - Od commar (>>) Dne 2015-06-08 08:11
to jsem se snažil, odpověď byla...

Hi Martin,

Unfortunately, under the terms of my employer, program code is not available. The opportunity to make a binary of modesmixer2 for your MIPS will be considered.

Thanks,
sergsero
Nadřazený - - Od Ondřej Caletka (>>>) Dne 2015-06-09 08:50 Hlasů 1
Virtualizací nemůžete spouštět kód pro jinou architekturu. To lze jedině emulací a ta by byla tak neskutečně pomalá, že by stejně s RTL-SDR nejspíš nezvládala komunikovat. Myslím, že mnohem jednodušší bude pořídit pro takový software samostatný podporovaný hardware.
Nadřazený - Od commar (>>) Dne 2015-06-09 09:19
To jsem právě nechtěl, mám doma volně ležící RaspberryPi, ale proč používat
další hardware když Turris to hravě zvládne...

No nic, budu se s tím muset smířit...

Díky...
Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / Jak na soft pro jinou platformu?

Powered by mwForum 2.29.3 © 1999-2013 Markus Wichitill