Forum Turris
Fórum Turris Nápověda

Milí majitelé routerů Turris,

toto fórum bylo 9. 12. 2016 zmrazeno a nahrazeno naším novým Turris fórem. Ještě chvíli bude dostupné k prohlížení, ale již zde není možné přispívat. Více informací naleznete v oznámení o uzavření fóra.


Dear Turris routers users,

this forum has been frozen on Dec 9th, 2016 and replaced by our new Turris forum. It will be read-only accessible for some time after. For more information, read the announcement about closing the forum.

Nahoru Téma Majitelé routerů / Uživatelská vylepšení / MiniPCIE to PCIE
- - Od digiman (>) Dne 2015-08-07 22:12
zdravim měl bych dotaz, nemáte někdo zkušenosti s podobnou hračkou? rád bych použil nějaký lepší sata řadič než jen 2 portovej. ideálně něco co má HW raid 5. Obávám se jestli nebude pak problém s velikostí svazku jako má kolega JFila s 5TB diskem.
Nadřazený - Od JFila (>>) Dne 2015-08-08 08:47 Upraveno 2015-08-08 11:22
Díky včerejšímu bádání, mám dojem, že se nejedná o problém s velikostí svazku, viz poslední post.
Také jsem o tom uvažoval, mám tu SATA řadič právě do PCIe, dokonce uvedené "redukce" prodávají v provedení flexible tj. že PCIe konektor je na kabelu a mohlo by se to položit stranou a nezatěžovat DPS Turríska PCIe kartou.
Nadřazený - - Od uzivatel1 (>>) Dne 2015-08-08 11:03
Zdravím, je to jenom reiser, bez řadiče (mpcie>pcie x1). Odzkoušeno se sata řadičem pro 6x sata > pcie x1. Původní využití je pro Bitcoin minery.
Nadřazený - Od digiman (>) Dne 2015-08-08 12:35
Já vím že je jen tupá destička která mění fyzické rozhrání z miniPCIe na PCie a o to mi právě šlo že bych vytáhnut ven PCIE a na to pověsil nějakej lepší řadič ale otázka je hlavně které jsou podporovány.
Nahoru Téma Majitelé routerů / Uživatelská vylepšení / MiniPCIE to PCIE

Powered by mwForum 2.29.3 © 1999-2013 Markus Wichitill