Forum Turris
Fórum Turris Nápověda

Milí majitelé routerů Turris,

toto fórum bylo 9. 12. 2016 zmrazeno a nahrazeno naším novým Turris fórem. Ještě chvíli bude dostupné k prohlížení, ale již zde není možné přispívat. Více informací naleznete v oznámení o uzavření fóra.


Dear Turris routers users,

this forum has been frozen on Dec 9th, 2016 and replaced by our new Turris forum. It will be read-only accessible for some time after. For more information, read the announcement about closing the forum.

Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / Zmizelý nastavení Wondershaper
- - Od Peterek Dne 2015-08-14 16:42
Dobrý den,
dnes jsem chtěl nastavit limit přenosu na síti, tedy jsem přešel do webového nastaveni LuCi > Wondershaper, ale tam jen popis a buttony uložit / Použít atd

Zde zasílám screen jak to nyní vypadá



Chtěl bych se zeptat jak toto opravit.

Děkuji předem za jakoukoliv radu jak tuto chybu / problém vyřešit

Přeji pěkný den :)
Nadřazený - - Od Ondřej Caletka (>>>) Dne 2015-08-14 16:51 Hlasů 1
Zkontrolujte jestli máte nainstalované balíčky wshaper a luci-app-wshaper. Pak taky zkuste smazat cache LuCI v adresaři /tmp/luci-modulecache (nebo prostě restartujte router, to ji taky smaže).
Nadřazený - Od Peterek Dne 2015-08-14 17:03 Upraveno 2015-08-14 17:07
Dobrý den,
nainstalovaný mám oba balíčky jak wshaper - 0.2-2 tak i luci-app-wshaper - 0.12+git-15.092.31318-39a5f33-1.

Zkoušel jsem i restart routeru tak i promazávání složky /tmp/luci-modulecache ale bez výsledku již jsem tuto chybu začal řešit sám před update na 2.5 (myslel jsem si že se chyba vyřeší)

EDIT

Tak jsem problém vyřešil odinstalováním a opětovným nainstalováním :)
(opkg remove luci-app-wshaper wshaper > opkg update > opkg install luci-app-wshaper wshaper)
Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / Zmizelý nastavení Wondershaper

Powered by mwForum 2.29.3 © 1999-2013 Markus Wichitill