Forum Turris
Fórum Turris Nápověda

Milí majitelé routerů Turris,

toto fórum bylo 9. 12. 2016 zmrazeno a nahrazeno naším novým Turris fórem. Ještě chvíli bude dostupné k prohlížení, ale již zde není možné přispívat. Více informací naleznete v oznámení o uzavření fóra.


Dear Turris routers users,

this forum has been frozen on Dec 9th, 2016 and replaced by our new Turris forum. It will be read-only accessible for some time after. For more information, read the announcement about closing the forum.

Nahoru Téma Veřejnost / Všeobecná diskuse / Porty pro Turris
- - Od Šimon Čecháček Dne 2015-08-18 21:03
Dobrý den,

Vzhledem k tomu že se hodlám připojit k projektu musím si tedy pořídit veřejnou IP adresu, můj poskytovatel mi však neodblokuje všechny porty, ale jen ty které mu napíšu. Je tedy možné je získat ? Dále mě zajímá jedna věc, je nutné, abych měl IP už při registraci ? Rád bych se přihlásil ale vzhledem k dovolené a rychlosti jednání s poskytovatelem nebudou porty odemčeny ihned.

Předem Díky za rady
Nadřazený - - Od kolul.mojeid.cz Dne 2015-08-19 04:15
Rekl bych, ze vas ISP poskytuje pouze "port forwarding" coz podminky smlouvy nenaplnuje.
Nadřazený - Od Šimon Čecháček Dne 2015-08-19 10:08
Skvělé, změnili se jeho podmínky, stačí mi tohle ? (napíšu mu že chci odblokovat všechny porty a aby IP byla veřejná).
"Zapůjčení vyhrazené veřejné IP adresy ZDARMA pro tarify s měsíční fakturací od 277 Kč."
Nahoru Téma Veřejnost / Všeobecná diskuse / Porty pro Turris

Powered by mwForum 2.29.3 © 1999-2013 Markus Wichitill