Forum Turris
Fórum Turris Nápověda

Milí majitelé routerů Turris,

toto fórum bylo 9. 12. 2016 zmrazeno a nahrazeno naším novým Turris fórem. Ještě chvíli bude dostupné k prohlížení, ale již zde není možné přispívat. Více informací naleznete v oznámení o uzavření fóra.


Dear Turris routers users,

this forum has been frozen on Dec 9th, 2016 and replaced by our new Turris forum. It will be read-only accessible for some time after. For more information, read the announcement about closing the forum.

Nahoru Téma Majitelé routerů / Gadgets / Domoticz - vzhled a funkčnost stránek
- - Od lzita (>) Dne 2015-08-20 15:33
Zdravím, oproti dokumentaci (kde jsou screenshoty asi na chromiu) mám hrozně široký horní panel, tak že na mnohých stránkách zakrývá funkční tlačítak a odkazy. Zkoušel jsem firefox, IE i chrome a všude je to v zásadě stejné. Stejně dopadly experimenty s různými themes.
Jak se tomu bránit ?

Nadřazený - Od digiman (>) Dne 2015-08-20 15:55
já sem vyřešil že jsem odškrtnul zobrazení záložky kterou nepoužívám tj Floorplan ... bohužel je asi napevno udělané zobrazení toho vzhledu a chtělo by to upravit to témátko ... někdo asi udělal malej bug v něm :grin:
Nadřazený - Od Jerry Dne 2015-08-20 16:02
Potvrzuji to co kolega - když vypnete Floorplan ( nebo jiné menu, které nepotřebujete ) tak to bude OK, taky jsem s tím chvíli bojoval, než jsem na to přišel ....
Nadřazený - - Od Eskymák (>) Dne 2015-08-20 22:15 Hlasů 1
Já mám zase furt problém s DOMOTICZ OFFLINE a je třeba pořád mazat cookies :-/
Nadřazený - Od Milhauszn Dne 2015-08-21 05:17 Hlasů 1
Pridavam se k tomu problemu s Offline, nekdy dle navadu smazu z Firefox server a odeberu z historie, ale stejne to nepomuze, tak koluju mezi Operou, Chromem a Firefoxem, vzdy aspon jeden jede a nemusim hned resit mazani, ktere obcas pro me z neznamych duvodunefunguje.
Nahoru Téma Majitelé routerů / Gadgets / Domoticz - vzhled a funkčnost stránek

Powered by mwForum 2.29.3 © 1999-2013 Markus Wichitill