Forum Turris
Fórum Turris Nápověda

Milí majitelé routerů Turris,

toto fórum bylo 9. 12. 2016 zmrazeno a nahrazeno naším novým Turris fórem. Ještě chvíli bude dostupné k prohlížení, ale již zde není možné přispívat. Více informací naleznete v oznámení o uzavření fóra.


Dear Turris routers users,

this forum has been frozen on Dec 9th, 2016 and replaced by our new Turris forum. It will be read-only accessible for some time after. For more information, read the announcement about closing the forum.

Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / Konfigurace DNS
- - Od rootone Dne 2015-10-12 22:12
Ahoj,

Mam trivialni dotaz, potreboval bych kvuli Samsung Smart TV zmenit DNS na 8.8.8.8, v LuCI jsem nenasel easy postup a nerad bych neco znicil, kdyz mi vse funguje jak potrebuji. Diky za jakekoliv info :)
Nadřazený - Od fojtp Dne 2015-10-13 08:19
proc? taky mam SS TV, ale pouzivam vlastni DNS..
Nadřazený - - Od commar (>>) Dne 2015-10-13 08:20 Hlasů 1
Proč? Když píšete že vše funguje...
Nadřazený - Od rootone Dne 2015-10-14 22:01
Nefungovala prave Smart TV a podle vyhledani informaci o chybe, pomohlo uzivatelum prenastaveni DNS. Vyresil jsem jiz s podporou Samsung a jednalo se o vypadek na jejich strane :) I tak dekuji za reakce
- Od Michal Dne 2015-10-17 08:06
Včera se Turris asi zakousnul, nebylo možné získat DNS. Zkoušel jsem různé možnosti, konzultoval s operátorem. Nakonec jsem udělal tovární nastavení, teď mi ještě nenaběhne foris, udělám znovu tovární nastavení, snad se to spraví.
Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / Konfigurace DNS

Powered by mwForum 2.29.3 © 1999-2013 Markus Wichitill