Forum Turris
Fórum Turris Nápověda

Milí majitelé routerů Turris,

toto fórum bylo 9. 12. 2016 zmrazeno a nahrazeno naším novým Turris fórem. Ještě chvíli bude dostupné k prohlížení, ale již zde není možné přispívat. Více informací naleznete v oznámení o uzavření fóra.


Dear Turris routers users,

this forum has been frozen on Dec 9th, 2016 and replaced by our new Turris forum. It will be read-only accessible for some time after. For more information, read the announcement about closing the forum.

Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / SFP konektor
- - Od motas666 Dne 2015-10-21 19:42
Koukám na specifikaci Turris Omnia a bude mít SFP konektor. Je možno tento konektor, třeba na PCI kartě, přidat i do Turrisu?
Nadřazený - - Od Ondřej Caletka (>>>) Dne 2015-10-21 19:54
Nevím o tom, že by se vyráběla MiniPCI karta se SFP konektorem, moc mi nedává smysl, k čemu by taková věc mohla existovat. Nicméně pokud potřebujete SFP, dá se snadno získat nějakým media konvertorem z jednoho stávajícího ethernetového portu.
Nadřazený - - Od motas666 Dne 2015-10-21 19:59
Mám optiku až domů, tak jsem myslel nahradit zařízení poskytovatele, stejně jako to bude umět Omnia.
Nadřazený - - Od Michal Dne 2015-10-21 20:03
Mám taky optiku a optickou bránu jsem zakoupil od poskytovatele hned při instalaci.
Nadřazený - - Od motas666 Dne 2015-10-21 20:24
O nahrazení jsem uvažoval z důvodu vyřazení jednoho napájeného zařízení. Což brána asi bude také.
Nadřazený - Od Ondřej Caletka (>>>) Dne 2015-10-22 09:24
Myslím, že honba za vyřazením dalšího napájeného zařízení je celkem zbytečná. Spotřeba media convertoru bude minimální a jelikož v něm neběží žádný software, nemá se na něm téměř co rozbít. Nativní SPF do starého Turrisu nepřiděláte, leda byste odpájel RJ45 konektor a transformátor :)
Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / SFP konektor

Powered by mwForum 2.29.3 © 1999-2013 Markus Wichitill