Forum Turris
Fórum Turris Nápověda

Milí majitelé routerů Turris,

toto fórum bylo 9. 12. 2016 zmrazeno a nahrazeno naším novým Turris fórem. Ještě chvíli bude dostupné k prohlížení, ale již zde není možné přispívat. Více informací naleznete v oznámení o uzavření fóra.


Dear Turris routers users,

this forum has been frozen on Dec 9th, 2016 and replaced by our new Turris forum. It will be read-only accessible for some time after. For more information, read the announcement about closing the forum.

Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / Pokročilé nastavení LED
- - Od JohnyRi Dne 2015-10-26 19:13
Dobrý den vespolek,
opět sem jdu s jedním dotazem / možným problémem:
Začněme od konce:
1) Jednoduše řečeno WiFi LED stále svítí, i když na ní probíhá provoz. Z README k Rainbow jsem vyčetl, že zrovna tato LED je ovládána softwarově, a proto se ptám, zda to není u Turrisu v1.1 nějak rozbité. Jinak jsem žádné konfigurační změny nedělal, pouze barvičky v LuCi.
2) Dalo by se nějak LEDky ovládat přes různé triggery, jak je popsáno například zde?

Díky za radu.
Nadřazený - - Od Eskymák (>) Dne 2015-10-26 22:06
Mám Turris 1.0 a taky mi WIFI LED svítí pořád, pokud je WIFI 1 zapnuta. Pokud WIFI 1 vypnu, LED zhasne. Automatické nastavení zřejmě také nebere v potaz druhou WIFI kartu. Určitě, ale WIFI LED nebliká - s aktivitou ani bez.

Věřím, že někde dávno také blikat mohla.
Nadřazený - - Od uzivatel1 (>>) Dne 2015-10-26 22:42 Upraveno 2015-10-26 22:44
Dovolím si tvrdit, že wifi LED při aktivitě určitě bliká. Tento stav se projevuje od počátku Turris OS

EDIT: Při automatickém stavu diody v nastavení.
Nadřazený - Od Eskymák (>) Dne 2015-10-27 08:08
Mám router Turris prakticky v továrním nastavení, před pár týdny jsem flashoval na UBIFS, a žádné nastavení LED jsem od tý doby neměnil a WIFI LED nebliká. Zapnu WIFI svítí, vypnu WIFI nesvítí. Pokud připojím na WIFI telefon, stále jen svítí.

Dřív ale LED nejspíš fakt blikala, od kdy ale nebliká nevím, nějak to nesleduju a šel jsem se podíval jestli bliká až když jsem vlezl sem.
Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / Pokročilé nastavení LED

Powered by mwForum 2.29.3 © 1999-2013 Markus Wichitill