Forum Turris
Fórum Turris Nápověda

Milí majitelé routerů Turris,

toto fórum bylo 9. 12. 2016 zmrazeno a nahrazeno naším novým Turris fórem. Ještě chvíli bude dostupné k prohlížení, ale již zde není možné přispívat. Více informací naleznete v oznámení o uzavření fóra.


Dear Turris routers users,

this forum has been frozen on Dec 9th, 2016 and replaced by our new Turris forum. It will be read-only accessible for some time after. For more information, read the announcement about closing the forum.

Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / Omezení rychlosti uploadu
- - Od brabitom Dne 2015-01-30 17:12
Dobrý den,
všiml jsem si, že mi Turris omezuje rychlost uploadu. Aktuálně mám linku s uploadem 50 Mb/s, což mi potvrzují i testy, když se připojím na přímo. Když jdu ale přes Turris, pohybuje se rychlost uploadu kolem 15 Mb/s.
V případě downloadu jsem žádné omezení nezaznamenal.
Netušíte někdo, kde by mohl být problém?
Nadřazený - - Od Ondřej Caletka (>>>) Dne 2015-02-01 10:20
Nehrál jste si s nastavením Wondershaper? Zkuste jej zastavit, zakázat a pro jistotu router restartovat, buď v LuCI Systém - Po spuštění - wshaper, nebo pomocí
# /etc/init.d/wshaper disable
# /etc/init.d/wshaper stop
Nadřazený - Od brabitom Dne 2015-02-01 10:33
Nehrál. Proces wshaper ani neběží a spuštění je zakázáno.
Celkově jsem si v Turrisu téměř s ničím nehrál. Pouze jsem mapoval externí úložiště přes USB a instaloval igmpproxy (to je ale teď také zakázané).
- Od brabitom Dne 2015-03-24 15:02
Tak problém stále nevyřešen, čekal jsem, že třeba upgrade něco vyřeší, ale Turris mně stále omezuje upload na 20, bez Turrisu mám 50 :-/
- - Od GabriBor Dne 2016-01-20 17:57
Dobrý den,
mám velký problém s rychlostí internetu - zejména při uploadu - pokud a uploaduji (cokoliv, i malý soubor, mail s přílohou), tak se mi celý internet zpomalí tak, že nejde ani načíst email či webová stránka.
Turris mám zapojený skrz modem Comtrend VR 3026e, který je v režimu bridge. Co mám nastaveno špatně ? Jak to opravím - prosím pomoc, jsem úplný lajk (ale nadšený :-))
Nadřazený - Od hybner Dne 2016-01-20 20:04
Zdravim,
zkuste mrknout na toto vlakno https://www.turris.cz/forum/topic_show.pl?pid=37
Nahoru Téma Majitelé routerů / Technická podpora / Omezení rychlosti uploadu

Powered by mwForum 2.29.3 © 1999-2013 Markus Wichitill