Go back to news list

Turris MOX: představujeme nový modulární router!

3. dubna 2018

HW product

Turris MOX

Dnes vám konečně můžeme představit zařízení, za kterým stojí spoustu úsilí našeho hardwarového i softwarového týmu – Turris MOX – první opensourcový modulární router!

Ptáte se co znamená modulární? V této chvíli nabízíme 4 moduly: základní (CPU, USB 3.0, microSD slot, GWAN), rozšíření (mPCIe slot), ethernet (4× GLAN) a SFP (SFP konektor). Je zcela na vás jakým způsobem moduly nakombinujete a jestli si tak vytvoříte router, přístupový bod nebo třeba portový spínač. Stejně tak jako Turris 1.X a Turris Omnia bude mít Turris MOX otevřený hardware i operační systém založený na OpenWRT. Všechny tyto funkce mají našim uživatelům skýtat maximální svobodu – můžete si sami zvolit jakou funkci chcete využívat a jak chcete se zařízením pracovat. Zároveň tak jako k routerům Turris Omnia patří i k MOXovi bezpečná základní konfigurace, jednoduché nastavení a hlavně automatické aktualizace

Už se těšíte a chcete se o MOXovi dozvědět víc? Pokud ano, podívejte se na stránky našeho projektu na Indiegogo. Bude nám ctí a radostí, pokud se rozhodnete podpořit MOX, nejnovější přírůstek do Turrisí rodiny. 

Děkujeme za vaši podporu, 

Tým Turris